м. Київ, вул. Автозаводська 15а, оф 111
Монтаж ТП. Прокладання кабельних ліній.
Монтаж ТП. Прокладання кабельних ліній.
Електромонтажні роботи - це комплекс заходів, метою яких є створення електричних мереж.
ТОВ «Енерго-Бест» є одним з великих   підприємств в Україні  по виконанню електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт до 35кВ включно.

Будівництво та монтаж трансформаторних підстанцій

Трансформаторні підстанції (ТП) – спеціальне обладнання, установка, яка призначена для регулювання та розподілу напруги в електричній мережі зі змінним струмом. Як правило, монтаж ТП необхідний у тих місцях, підприємствах, де спостерігається втрата енергоресурсу або значні стрибки напруги. Такі коливання можуть призвести до великих фінансових витрат кінцевого споживача.

Щоб трансформаторні підстанції та інші сфери енергетики відповідали нормам безпеки, правилам експлуатації, всі монтажні роботи повинні відбуватися відповідно до чинних стандартів та критеріїв. >

Як відбувається монтаж ТП(трансформаторної підстанції)?

Будівництво місцевої лінії електропередачі, трансформаторної підстанції зокрема відбувається у кілька етапів, кожен з яких контролюється відповідними органами:

  • Установка траси. Для цього вибирається місце з урахуванням запланованої кількості користувачів, можливості підключення повітряних електричних ліній та особливості природного середовища (водні, земельні ресурси, віддаленість населених об'єктів);

  • Упорядкування проекту та затвердження його в відповідних органах;

  • Вибір матеріалів, вузлів, складових, які відповідають рівню максимальної напруги ТП і струму, що передається до кінцевого споживача;

  • Безпосередній монтаж 10 кв трансформаторної підстанції;

  • Тестовий запуск ТП;

  • Здача об'єкта в експлуатацію. 

При виборі розташування майбутньої ТП в першу чергу враховують рівень пожежної безпеки. Для правильного обслуговування трансформаторної підстанції необхідно забезпечити кілька умов:

  • Безперешкодний пожежний під'їзд;

  • Зону охорони підстанції;

  • Вільний відтік та приплив повітря;

  • Максимальна свобода та зручність заміни непридатних трансформаторів.

Особливості монтажу ТП (трансформаторних підстанцій)

Монтаж 10 кВ трансформаторних підстанцій передбачає використання самонесучого самоізольованого дроту, що складається з різної кількості жил. Як правило, такі кабелю використовуються як передавач електроенергії на освітлювальні прилади і для розподілу змінної напруги до 1 кВ. Прокладка кабельних ліній відбувається під напругою шляхом підключення ТП до магістрального проводу. За рахунок міцної ізоляції самонесучі кабелі можуть використовуватися в різних кліматичних умовах (помірний, холодний клімат, умови підвищеної вологості). За допомогою кронштейнів та затискачів, кабелю можна монтувати на різних поверхнях як усередині приміщень, так і з зовні. При використанні спеціальної арматури, провід можна фіксувати без провисання на великих повітряних ділянках та на поворотах.

Кому довірити будівництво та проектування ТП?

Щоб монтована ТП не підвела в процесі експлуатації, рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціалізованої компанії, яка не тільки виконає вчасно поставлені завдання, а й надасть низку переваг:

  • Максимально вигідні умови для кожного замовника;

  • Надання повного спектру послуг при монтажі ТП 10 кВ;

  • Технічний супровід монтажу під час виконання робіт .

Крім того, профільна компанія містить не тільки штат висококваліфікованих фахівців енергетичної галузі, має дозвільну документацію на проведення подібних послуг, але й має власний транспорт, за рахунок чого вам не потрібно буде витрачати зайві кошти на замовлення спецтехніки.